Uzņēmuma Capital Property mājas lapa

Pievienots: 30 maijā 2017
Uzdevums: izstrādāt mājas lapu uzņēmumam, kas nodarbojas ar nekustāmo īpašumu tirdzniecību Latvijā
Apraksts: Mēs jau sen sadarbojamies ar uzņēmumu Capital Property (agrāk - RusPartner) un izpildām visdažādākos uzdevumus. Šoreiz uzņēmums nolēma mainīt savu nosaukumu un izstrādāt jaunu mājas lapu. Mums tika uzticēta mājas lapas izveide un tās programmēšana, kā arī veikt uz dizainu attiecināmas dažas korekcijas, jo mājas lapas galveno maketu klients jau bija izveidojis.

Bez ierastās tirdzniecības ar nekustamiem īpašumiem, Capital Property attīsta ļoti interesantu virzienu - Peļņu nesošs nekustamais īpašums. Peļņu nesošs nekustamais īpašums Latvijā dalās dzīvojamā un komerciālā nekustamā īpašumā.

Dzīvojamais nekustamais īpašums - tie ir dzīvokļi, kuri tiek izīrēti, peļņa no īres sastāda no 5 - 8%. Ja esat iegādājušies dzīvokli lielā pilsētā, jums nekad nebūs problēmas atrast īrniekus.

Komerciālā īpašuma ienākumi - tie var būt veikali (streetretail) ar ilgtermiņa īres līgumu, viesnīcas, klīnikas, biznesa centri vai peļņu nesošas daudzdzīvokļu mājas. Komerciāla nekustāma īpašuma peļņa Latvijā ir no 10 - 25% gadā.

Par klientu: Uzņēmums Capital Property veic darījumus ar nekustamo īpašumu Latvijā un sniedz konsultācijas visos sadarbības posmos.