Piazza Italiana mājas lapa

Pievienots: 05 jūnijā 2017
Uzdevums: izstrādāt Piazza Italiana restorāna vienas lapas tīmekļa vietni
Apraksts: Mūsu uzdevums bija izstrādāt vienkāršu un funkcionālu restorāna vietni, kurā potenciālie viesi varētu iepazīties ar restorāna ēdienkarti, rezervēt galdiņu, apskatīt ēdienu un interjera fotoattēlus, kā arī uzzināt tā atrašanās vietu un tālruņa numuru.

Piazza Italiana - jauns itāļu restorāns pašā vecpilsētas sirdī. Restorāns atrodas noliktavu ēkā, kas celta VII un XVIII gs. Restorāna šefpavāra Remo Maccukato pieredze ir milzīga – viņš 50 gadus ir veltījis pavārmākslai.

Maestro Remo praktizē itāļu virtuvi tās klasiskajā izpratnē - viņš ciena tradīcijas un liek uzsvaru uz tradicionālo mājās gatavotu ēdienu garšu un produktu kvalitāti. Piazza Italiana – lieliska vieta vīna zinātājiem un cienītājiem. Restorāna vīna kartē Jūs atradīsiet vairāk kā 200 vīna nosaukumus.

Šis jau ir otrs uzņēmuma Resto-Rator projekts. Mēs esam pateicīgi, ka tieši mēs esam izvēlēti šim jaunajam projektam. Un cerēsim, ka arī turpmāk mums būs vēl daudz kopīgu projektu.

Par klientu: Resto-Rator - tas ir holdings, kas sevī apvieno, galvenokārt ar ēdināšanas pakalpojumiem saistītu uzņēmumu grupu. Šobrīd (2016.g.) uzņēmumam pieder 7 restorāni un viena viesnīca.