Pakalpojumi

Logotipi un stili

Liela daļa veiksmes ir atkarīga no tā, cik pārdomāts ir Jūsu uzņēmuma logotips un stils. Vai tas ir atpazīstams, vai pareizi pieskaņotas krāsas, vai tas atspoguļo Jūsu darbības būtību un pamatideju? Mūsu speciālisti palīdzēs noteikt stilu, veidu, izmēru un krāsu, lai Jūsu uzņēmuma logotips būtu atmiņā paliekošs, spilgts un saskaņotos ar Jūsu uzņēmuma darbību.

Mājas lapas

Aivako uzņēmums piedāvā plašu IT pakalpojumu klāstu, tai skaitā Jūsu uzņēmuma web lapas, zīmola, produkta vai idejas izstrādi. Šobrīd mēs esam izveidojuši dizainu un izstrādājuši vairāk nekā 40 mājas lapas dažādiem uzņēmumiem ar visdažādākajiem komercdarbības veidiem, tai skaitā finanšu institūcijām, interneta veikaliem un nakts klubiem.

Dizains

Mūsu uzņēmuma pamatdarbības virziens ir dizains. Mūsu dizaineru komanda mākslas-direktoru un menedžeru vadībā atradīs labāko risinājumu tieši Jūsu problēmas vai uzdevuma atrisināšanai. Vai tā būtu Jūsu mājas lapas novecojuša dizaina atjaunināšana, vai arī pavisam jauna projekta izveide. Mēs izstrādājam dizainu mājas lapām-vizītkartēm, interneta veikaliem, finanšu un juridisku pakalpojumu institūcijām.

Programmēšana

Mūsu programmētāji izstrādās jebkūrā sarežģītības līmeņa algoritmu jūsu idejai. Tāpāt mēs varam integrēt jūsu sitēmā jebkurus cita izstrādātāja moduļus: sākot ar autorizāciju sociālajos tīklos un līdz pat viesnīcu rezervāciju sistēmu pieslēgšanu.

Drukas materiāli

Drukas materiālu izstrāde Jūsu uzņēmumam ietver sevī visu, sākot no vizītkartēm, apdares informatīviem materiāliem, žurnāliem, brošūrām, skrejlapām, plakātiem u.tml. Ideja, sleju izkārtojums un — to visu mēs radīsim ar Jūsu līdzdalību.

Atbalsts

Mūs slavē par ātru reaģēšanu uz jebkuru paziņojumu vai ziņu mūsu tehniskajā atbalsta servisā. 100% no visiem pieprasījumiem saņem atbildi vienas darba dienas laikā. 95% no visiem jautājumiem tiek atrisināti vienas darba dienas laikā. Tāpat arī mēs atbalstām mūsu projektus, kuri jau ir nodoti ekspluatācijā.