Par mums | Aivako

Aivako uzņēmumu 2012.gadā dibināja divi draugi - domubiedri.

Vitālijs, kurš vienīgais no šī uzņēmuma spēja atšķirt JAVA no AJAX, kļuva par tehnisko direktoru. Kur nu atšķirt, viņš - vienīgais saprata, ka tas nav motocikla zīmols un futbola klubs.

Igors, kuram bija ekonomista diploms un pieredze banku darbībā, nolēma, ka labāk par visiem zinās, kā tērēt naudu un komunicēt ar klientiem. Viņš kļuva par operacionālo direktoru. Pēc tam gan ilgi nācās stāstīt draugam, ka tas nekādi nav saistīts ar medicīnu.

Nedaudz vēlāk mūsu komandai piebiedrojās Sergejs, kurš tagad ir mūsu vecākais dizainers. Sergejam patīk komiksi, galda spēles un vēl arī zīmēt. Tāpat viņam patīk dot vērtīgus padomus, piemēram: “Tas var gan uzlabot situāciju, gan arī visu sabojāt; x) vajag izvērtēt.”

Pēc Sergeja komandai pievienojās Jekaterina un kļuva atbildīgā par interfeisu un izveidi. Katjai patīk lasīt dīvainas grāmatas un viņa mīl savu mopsi Andrīti. Tā nu ir sanācis, ka Katja un Sergejs mīl viens otru un dzīvo kopā. Igors ar Vitāliju viņus arī ļoti mīl un ciena, bet ar viņiem kopā nedzīvo. ;)

Mūs visus vieno mīlestība pret web projektu izstrādi, galda spēlēm un grupu Linkin Park. Trim no mums patīk Harijs Poters, divi – nedzīvo galvaspilsētā, bet vienam ir alerģija pret kaķiem.

Uzņēmumā ir daudz galdu, krēslu un datoru, tādēļ visjēdzīgākais ko varēja paveikt ar šiem darba instrumentiem – izstrādāt dažādas mājas lapas, informācijas sistēmas, tīmekļa spēles, kā arī zīmēt logotipus un veidot uzņēmuma stilus.

Parasti neviens nelasa sadaļu “Par uzņēmumu”, bet, ja Jūs esat izlasījuši līdz šai vietai, tad esat saņēmuši milzīgu plusu savam intelektam, veiklībai un spēkam, kā arī – daudz labestības, mīlestības un gaismas. Mēs būsim priecīgi sadarboties ar Jums un strādāt Jums.

Ar cieņu, Aivako.

Mūsu klienti