Atsauksmes

Realizētie projekti: mājas lapa, logotips
Сitēšana: Dažus gadus atpakaļ uzņēmuma Aviako vadītājs Igors Porohs piezvanīja mums un piedāvaja savu dalību kā brīvprātīgais mūsu mentoru projektā bērniem bāreņiem. Tajā laikā mēs tikko uzsākām labdarības aktivitātes, un mums bija nepieciešama sava mājaslapa un logotips. Igors un visa Aviako komanda nolēma atbalstīt mūsu projektu un iesaistījās logo un mājaslapas izstrādē. Ko varam teikt tagad, kad mūsu mājaslapa jau ir gatava? Aviako ir saliedēta komanda, kas veic darbu, ieguldot tajā ne tikai profesionalitāti, bet arī savu sirdi. Izstrādes procesā bieži radās jaunas idejas, un Aviako speciālistiem nācās pielāgoties izmaiņām darba gaitā. Līdzās kvalitātei, precizitātei un darba ātrumam ļoti priecēja savstarpējā komunikācija – visas apspriedes bija stingri pēc būtības, loģiskas un bez lieka „ūdens”. Aviako vēl joprojām ir mūsu uzticamais tehniskais atbalsts.
Klients: Alianse Latvija bez bāreņiem, Irina Čžou, Alianse Latvija bez bāreņiem / Valdes locekle
www.albb.lv
Realizētie projekti: mājas lapa
Сitēšana: Liels paldies par darbu. Brīnišķīga pieredze. Īpaši jāatzīmē Aivako darbinieku uzmanīgā atteiksme un sapratne, spēja ieklausīties un saprast reālo nepieciešamību, kas rezultātā arī dod optimālāko risinājumu. Mūsu gadījumā gan process, gan rezultāts bija augstākā līmenī. Mēs esam pilnībā apmierināti. Īpaši iepriecināja atbalsts un papildus darbi, kuru rezultātā mēs saņēmām tieši to, ko gribējām. Un arī cena bija adekvāta. Rekomendējam un vēlam veiksmi! Vēlreiz liels paldies!
Klients: Maksims, SIA „AIRMED”/CEO
www.kvarcalampas.lv
Realizētie projekti: mājas lapa, logotips
Сitēšana: Jau gandrīz 4 gadus mēs sadarbojamies ar AIVAKO, tagad arī izstrādājot jaunus projektus. Radošums un darbu kvalitāte ir skaidri redzams, kā arī komandas darbs, pildot pasūtītāja uzdevumus, bija augstākajā līmenī! Spēja reaģēt, pildot steidzamus darbus, tehniskais atbalsts ārkārtas gadījumos (pat iepiekšējos projektos) - tas reti gadās! Tā arī turpiniet!
Klients: Алекс Дорошков, Escape Room / CEO
www.escaperoomkc.com/
Realizētie projekti: logotips, mājas lapa
Сitēšana: Visu laiku labākā sadarbība! Paldies AIVAKO uzņēmumam, īsti savas jomas profesionāļi! Paldies Jums par augstākajā līmenī padarīto darbu un precīzi ievērotajiem termiņiem!
Klients: Gintars Ozols, SIA Maryfit, dibinātājs
www.maryfit.lv/
Realizētie projekti: stils
Сitēšana: Sadarbība ar Aivako uzņēmumu bija patīkama. Viss tika paveikts profesionālā līmenī. Mūsu vēlmes tika uzminētas un realizētas dizainā pat tajos gadījumos, kad mēs paši īsti nevarējām paskaidrot, ko tieši vēlamies.
Klients: Jurijs Buharovs, menedžeris
Realizētie projekti: mājas lapa, logotips
Сitēšana: Uzņēmuma vadības un arī savā vārdā es vēlos pateikties Aivako komandai par mūsu ideju īstenošanu dzīvē. Neskatoties uz mūsu diezgan specifiskajām prasībām un atsevišķām grūtībām pie mājas lapas un korporatīvā stila izveides noregulēšanas, visas mūsu prasības un uzdevumi tika pilnībā izpildīti. Bija ļoti patīkami, ka tika ņemti vērā visi mūsu lūgumi par izmaiņām un papildinājumiem – pat tādi, kas ne vienmēr bija savlaicīgi un reizēm pat neparedzami - Aivako komanda ļoti operatīvi uz tiem noreaģēja. Pateicoties Aivako, mēs paspējām līdz uzņēmuma 25 gadu jubilejai izstrādāt korporatīvo stilu un modernu mājas lapu, tādējādi apvienojot mūsu pieredzi un vēsturi ar 21.gs tehnoloģijām. Īpaši gribētu atzīmēt visu uzdevumu savlaicīgu izpildi un norunātajā apjomā, kas mūsu biznesā ir ļoti svarīgi. Mēs turpinām darbu pie nākamā projekta un esam pārliecināti, ka saņemsim tieši to, kas mums ir nepieciešams.
Klients: Aleksandra Kozlova, SIA BRIZ/ Administratīvais direktors
www.briz.lv
Realizētie projekti: logotips, mājas lapa
Сitēšana: Mēs esam apmierināti ar padarīto un turpinām sadarbību ar Aivako uzņēmumu tehniskajā un informatīvajā atbalstā mūsu mājas lapā. Turklāt mēs plānojam izmantot uzņēmuma pakalpojumus mūsu projekta optimizēšanā. Darba gaitā tika ņemti vērā visi mūsu lūgumi un prasības. Patīkams fakts ir tas, ka speciālisti ātri reaģē un atsaucas uz visiem jautājumiem, kas attiecas uz GOLDENLINETOUR mājas lapas darbību. Ar pārliecību varam teikt, ka uzņēmums izpilda visus savstarpējās vienošanās nosacījumus un ar lielu atbildību pieiet darbam. Mēs esam apmierināti ar sadarbību un rekomendējam AIVAKO uzņēmumu, kā uzticamu izpildītāju.
Klients: Edgars Beimanis, SIA „GOLDENLINE”/ Dibinātājs
www.goldenlinetour.com/
Realizētie projekti: logotips, mājas lapa
Сitēšana: "Manis noteiktie uzdevumi nebūt nebija tik viegli izpildāmi!

Logotipam jābūt individuālam, kas nes mieru un uzticamību. Pašai mājas lapai jābūt ērtai lietošanā, maksimāli informatīvai, mierīgai, komfortablai un nesošai pilnīgu izpratni par manu darbību.

Puiši tika ar šo uzdevumu galā par 101%, strādāt tiešām bija ļoti patīkami, svarīgi, kad viss tiek darīts ātri un kvalitatīvi. Īpaši gribētu pateikties par Vadima Pavloviča darbu un attieksmi! Radās tāds iespaids, ka šis cilvēks nezin vārdus: nē, nezinu vai nevaru! Lieliski! Perfekti! RESPECT"!
Klients: Maksims Sitniks, RusPartner / Izpilddirektors
www.ruspartner.lv
Realizētie projekti: logotips, stils, mājas lapa, mājas lapa, aplikācija
Сitēšana: «Mums patīk strādāt ar šo komandu, kas saprot mūs un mūsu vēlmes jau no pusvārda. Kopā esam jau realizējuši vairākus projektus. Visi darbi tiek paveikti noteiktajos termiņos. Pilnīgi droši varu rekomendēt Aivako saviem kolēģiem un partneriem».
Klients: Aleksandrs Sirotkins, Asirius / CEO
Realizētie projekti: logotips, mājas lapa
Сitēšana: «Lieliski!»
Klients: Sergejs Sobolevs, Soboleff inc. / Dibinātājs
www.soboleff.lv
Realizētie projekti: logotips, mājas lapa
Сitēšana: "Liels paldies Aivako uzņēmumam par mājas lapas izstrādi. Jūsu radošā attieksme pret darbu ir apbrīnojama. Pateicoties Jūsu profesionalitātei, mājas lapa ir sanākusi spilgta, skaidra un to ir viegli izmantot gan mums pašiem, gan arī mūsu klientiem. Darbs tika izpildīts kvalitatīvi un savlaicīgi. Vēl gribētu pateikt Jums lielu paldies par turpmāko tehnisko atbalstu! Vēlam Jūsu kolektīvam visu interesanto ideju piepildījumu, spilgtus un nozīmīgus notikumus, un tālāku uzņēmuma uzplaukumu".
Klients: Svetlana Belova, Nicole Smile / Valdes locekle
www.nicolesmile.lv
Realizētie projekti: logotips
Сitēšana: "Paliku pilnībā apmierināta ar šo profesionāļu komandas darbu. Visi mani vēlējumi tika sadzirdēti un izpildīti visaugstākajā līmenī. Izstrādāšanas termini arī bija precīzi. Mīļš paldies par patīkamo sadarbību!"
Klients: Jekaterina Meija, AMSE / Dibinātāja
Realizētie projekti: logotips, mājas lapa, mājas lapa
Сitēšana: "Esmu ļoti apmierināts sadarbībā ar Aivako. Tā kā pirms tam ir bijusi pieredze ar citiem uzņēmumiem, tad ir ar ko salīdzināt. Īpaši patika, ka visi mani ierosinājumi tika uztverti ar lielu rūpību un uzmanību, kā arī visi labojumi un papildinājumi tika veikti bez papildus maksas. Ir vērts atzīmēt mūsdienīgu un profesionālu lietišķo pieeju darbam".
Klients: Igors Oks, BBCRiga / Izpilddirektors
www.bbcriga.lv
Realizētie projekti: logotips
Сitēšana: "Esmu bezgala apmierināta ar uzņēmuma Aivako darbu. Kā pasūtītājs, pie Aivako es vērsos jau otro reizi un ar pārliecību varu teikt, ka arī visus manus turpmākos projektus es noteikti uzticēšu šai komandai. Viss ir ļoti precīzi, skaisti, tīri un galvenais savlaicīgi. Mīlu Jūs!"
Klients: Karina Kočejeva, K Ryn / Dibinātāja
Realizētie projekti: mājas lapa
Сitēšana: "Esmu apmierināts gan ar izstrādāto mājas lapu, gan ar sadarbību ar Aivako uzņēmumu. Izstrādājot mājas lapu, menedžeris ļoti konkrēti un skaidri sniedza atbildes uz jautājumiem, izskaidroja neizprastos elementus, un komanda visu paveica savlaicīgi. Saku paldies Aivako un varu droši viņus rekomendēt visiem pārējiem".
Klients: Valerijs Golubovs, Samouspeh / Dibinātājs
Realizētie projekti: logotips, mājas lapa
Сitēšana: "Mēs esam pilnīgi apmierināti ar Aivako komandas darbu, kā ar dizaina izstrādi, tā arī ar turpmāko papildus tehnisko atbalstu. Komanda pilnībā tika galā ar dotajiem uzdevumiem un pievērsa savu uzmanību no pirmā acu uzmetiena nesvarīgiem sīkumiem, kā arī vienmēr nāca pretim mūsu papildinājumiem un grozījumiem. Paldies Jums par šādu profesionālu pieeju un pats galvenais par mīlestību pret savu darbu!"
Klients: Diāna Bondarenko, BeGenteel / Dibinātāja
www.begenteel.com
Realizētie projekti: logotips, dāvanu karte
Сitēšana: "Mums paliks ļoti patīkamas atmiņas par darbu ar šo komandu. Pirmā lieta, kas iespaidoja, tā noteikti bija profesionālā pieeja darbam. Tikšanās laikā Jūs likāt mums aizdomāties par tiem aspektiem, kuriem mēs pat nepievērsām uzmanību. Komanda ņēma vēra absolūti visas mūsu vēlmes. Jebkura attēla korekcija bija veikta īsākajos termiņos, neatkarīgi no brīvdienām un svētku dienām. Bija tāda sajūta, ka Jūs spējat ielūkoties mūsu galvā un ieraudzīt tieši to koncepciju, par kuru mēs sapņojām. Bet arī pie tā Jūs neapstājāties, bet pilnveidojāt un modernizējāt mūsu logo, pārsniedzot visas mūsu cerības. Strādājot kopā, mēs sajutāmies kā viens vesels ar Jūsu komandu. Mēs sazinājāmies, dalījāmies ar radošām idejām un rezultāts nebija ilgi jāgaida. Pārsteidza ne tikai īsie izstrādes termiņi, bet arī piedāvāto variantu daudzums. Vienmēr bija grūti izvēlēties, jo visi varianti bija iespaidīgi un mums nācās sasaukt veselu ģimenes padomi, lai varētu izvēlēties labāko skici. Mēs ilgi izvēlējāmies uzņēmumu ar kuru strādāt un nekļūdījāmies. Esam lepni, ka vērsāmies pie Jums. Mūsdienās grūti atrast patiesu talantu, un bez vismazākajām šaubām, Jūs pierādījāt savu unikalitāti".
Klients: Jelena Romanova, Postremo / Dibinātāja
Realizētie projekti: logotips, mājas lapa
Сitēšana: Очень рад, что сотрудничал с компанией Aivako. Очень хорошие сотрудники, знают свое дело. Прислушиваются ко всем мелочам и воплощают задумки клиента в жизнь.
Klients: Romans Glazkovs, Gojurs / CEO